Jesteś tutaj
Strona główna > Dom > Zmiękczacz wody WaterMark 30 ma już następcę

Zmiękczacz wody WaterMark 30 ma już następcę

Jeszcze wrzawa po premierze zmiękczacza wody WaterMark 30 nie ucichła, a na horyzoncie już widać jego następcę. Co prawda nowy zmiękczacz wody jest jeszcze niedostępny w Polsce, ale wiadomo o nim przynajmniej tyle, że będzie kosztować mniej więcej tyle ile obecnie kosztuje zmiękczacz wody WaterMark 30.

Ecoperla Vita, bo taka jest jego nazwa, to nowoczesny, kompaktowy zmiękczacz wody, który ma na naszym rynku zrobić niemałe zamieszanie i z powodzeniem zastąpić bardzo popularnego obecnie WaterMarka i Denvera. Czy to się uda? Czy nowy produkt przekona do siebie równie liczną grupę ludzi, co zmiękczacze wody obecnej generacji? Przekonamy się o tym już za kilka miesięcy. Tymczasem zapraszam do lektury opinii oraz komentarzy dotyczących zmiękczacza wody WaterMark 30, dostępnych pod adresem http://www.krput.org.pl/zmiekczacz-wody-watermark-30/.

Certyfikat Klarsan
Oficjalnym dystrybutorem zmiękczaczy wody WaterMark oraz Denver jest firma KLARSAN. Na zmiękczaczu szukaj hologramu, który potwierdza oryginalność produktu.

One thought on “Zmiękczacz wody WaterMark 30 ma już następcę

  1. Fajnie, że ktoś w końcu wspomniał o zmiękczaczu Ecoperla Vita. Widziałem go na targach w Amsterdamie w październiku. Wygląda naprawdę fajnie, a ma być wcale nie droższy niż popularny obecnie zmiękczacz wody WaterMark 30.

Dodaj komentarz

Top