Jesteś tutaj
Strona główna > Biznes > Wpisy w katalogach

Wpisy w katalogach

Jednym z najpopularniejszych sposobów na reklamę w internecie jest katalogowanie stron www. Gro osób uważa, że to metoda promocji, jaka w chwili obecnej nie daje żadnych rezultatów, a jeśli już to zapewne nie są to efekty pozytywne. Czy tak jest?

Zapewne katalogowanie witryn odbiega obecnie od tego, czym zwykło być kilkadziesiąt miesięcy wstecz. Nie oznacza to również, że jest ono totalnie nieskuteczne. Po pierwsze mało osób pamięta o tym, że katalogowanie witryn nie służy jedynie zwiększeniu pozycji w wyszukiwarce. To również rewelacyjna forma promocji mająca bezpośredni wpływ na liczbę wizyt witryny internetowej.

Pamiętajmy na reklamę, że kluczową kwestią jest umiejętnie wybrana lista katalogów. Jeśli ktokolwiek cały czas twierdzi, że automatyczne katalogowanie witryn znanym narzędziem spowoduje uzyskanie mocnych odnośników to się myli. Przy stosownej liście adresów katalogów witryn i pracy ręcznej można zdziałać sporo, gdyż tak naprawdę katalogowanie witryn jedynie w tej formie gwarantuje określone efekty. Naturalnie nie należy ograniczać się jedynie do tej metody promocji, gdyż samo katalogowanie witryn należy uznać za skuteczny proces wspomagający promocję w sieci.

Julita Werner
Niepoprawna romantyczka, która wciąż szuka rycerza na białym koniu. Moją wielką pasją jest gotowanie, a przyrządzenie polędwicy Wellington czy jagnięciny w sosie grzybowym nie jest żadnym wyzwaniem. Uwielbiam próbować nowych rzeczy i testować przysmaki z kuchni całego świata. Pisaniem zawodowo zajmuję się już 6 lat. Ukończyłam dziennikarstwo oraz filologię angielską.

Dodaj komentarz

Top