Jesteś tutaj
Strona główna > Artykuły biurowe > Segregator Esselte A4/75 marmur

Segregator Esselte A4/75 marmur

Firma Esselte powstała w 1913 roku w Sztokholmie w Szwecji. Obecność firmy na rynku XXI wieku zaznaczana jest poprzez tworzenie i wprowadzanie innowacyjnych i unikalnych rozwiązań, które ułatwiają wszystkim życie.

Na świecie działają cztery odziały firmy Esselte, w Amerykach, w Europie, Azji (Pacyfik) oraz Dział Innowacji, które dostarczają artykuły biurowe i zaspokajają potrzeby klientów w ponad 100 krajach.

Jednym z najbardziej przydatnych artykułów przydatnych przede wszystkim w biurze jest segregator ESSELTE z mechanizmem w kolorze marmur i formacie A4/75 to niezbędny gadżet każdego pracownika. Jest wykonany z grubego kartonu, na zewnątrz pokryty poliolefiną, a wewnątrz jasno szarym papierem, etykieta dwustronna.
 
Segregator ESSELTE z mechanizmem, A4/75 togo, zapewni porządek w papierach, w związku z czym, łatwo i szybko będziesz mógł znaleźć każdy dokument. Mechanizm wbudowany w środek segregatora czyli tzw. ringi w kształcie litery D, ułatwiają wpinanie i wyciąganie dokumentów.

Dodatkowym ułatwieniem w odnajdowaniu odpowiedniego segregatora na półce w biurze ułatwia, wyjmowana i gotowa do podpisania etykieta na grzbiecie segregatora.

Jeśli jesteś kreatywnym i dobrze zorganizowanym pracownikiem, który lubi porządek w papierach oraz szybki dostęp do dokumentów w formacie A4 to segregator ESSELTE z mechanizmem, A4/75 togo, będzie najlepszym rozwiązaniem. Zobacz jak prosta i przyjemna może być praca dzięki uporządkowaniu…

Andrzej Grochowiak
Pracę w biurze związaną głównie ze statycznymi zadaniami przy komputerze równoważę swoim drugim zawodem, który jest ściśle związany z moją pasją. Wieczorami jestem instruktorem fitness, który pomógł wyrobić dobre nawyki żywieniowe i formę całkiem sporej grupie osób. Co jest najważniejsze? Satysfakcja z pomocy i efektów. Nigdy bym tego na nic nie zamienił!

Dodaj komentarz

Top