Jesteś tutaj
Strona główna > Dom > Jeśli nie Denver to co?

Jeśli nie Denver to co?

Przed zakupem zmiękczacza wody chyba każdy zadaje sobie pytanie jaki model wybrać. Odpowiedź z pozoru prosta, wystarczy się wszak przyjrzeć opiniom na forach dyskusyjnych. Swój wybór można też oprzeć o popularność zmiękczaczy na allegro.

Z tym ostatnim pomysłem jest jednak jeden problem – ludzie często kupują to, co tanie, a nie to, co dobre. Dlatego też na allegro część osób decyduje się kupić tani, słabej jakości zmiękczacz w cenie około 1500 zł. Cudów nie ma, jakość kosztuje. Można oczywiście mówić o dobrym jakościowo zmiękczaczu wody w atrakcyjnej cenie (np. Denver Plus 30), ale lepiej zapomnieć o wymienionej wcześniej kwocie. Dobrym pomysłem jest przeczytanie artykułów eksperckich oraz testów konsumenckich. Jeden z nich dostępny jest tutaj.

Andrzej Grochowiak
Pracę w biurze związaną głównie ze statycznymi zadaniami przy komputerze równoważę swoim drugim zawodem, który jest ściśle związany z moją pasją. Wieczorami jestem instruktorem fitness, który pomógł wyrobić dobre nawyki żywieniowe i formę całkiem sporej grupie osób. Co jest najważniejsze? Satysfakcja z pomocy i efektów. Nigdy bym tego na nic nie zamienił!

One thought on “Jeśli nie Denver to co?

  1. Może w 2014 roku zmiękczacz wody Denver Plus 30 to był najlepszy wybór, ale mamy już 2016 rok i na horyzoncie widać zmiękczacz wody Ecoperla Vita. Poza tym, jeśli ktoś nie chce czekać na premierę tego zmiękczacza to w dobrej cenie może nabyć zmiękczacz wody WaterMark 30. Ciekawe jest to, że kurs dolara idzie w górę, a cena WaterMarka poszła w dół, to ukłon dystrybutora w stronę nowych klientów.

Dodaj komentarz

Top