Jesteś tutaj
Strona główna > Turystyka > Jak zarejestrować się w Airbnb?

Jak zarejestrować się w Airbnb?

airbnb

Portal Airbnb prężnie się rozwija i oferuje możliwość wynajmowania tanich noclegów na całym świecie. Coraz bardziej przekonują się do niego również Polacy, którzy z roku na rok dokonują większej liczby rezerwacji za jego pośrednictwem. Również baza noclegowa w popularnych miastach Polski, która dostępna jest właśnie za pośrednictwem portalu Airbnb, jest coraz większe. Jak się tam zarejestrować? Wszystko przebiega bardzo prosto i intuicyjnie, a zatem nie ma z tym najmniejszego problemu.

Rejestracja w portalu Airbnb

W portalu najlepiej jest się zarejestrować za pomocą aktywnych linków, które umieszczone są na różnych stronach w sieci internetowej. Najłatwiej znaleźć je na popularnych blogach podróżniczych, zarówno tych z Polski, jak też zagranicznych. Jeżeli rejestracji oraz pierwszej rezerwacji dokona się właśnie za pośrednictwem takiego linku, można zdobyć kupon rabatowy. Dzięki niemu tanie noclegi są jeszcze tańsze – najczęściej o 100 złotych. To za ten korzystny sposób na obniżenie kosztów podróży. Jakie informacje należy zawrzeć podczas rejestracji w portalu? Poniżej wszystkie najważniejsze informacje.

Co warto wiedzieć o rejestracji w Airbnb?

Podczas rejestrowania się w portalu trzeba uzupełnić formularz rejestracyjny, w którym należy podać sporo szczegółowych danych, między innymi takich jak adres zamieszkania czy dane karty kredytowej. Te ostatnie są potrzebne do tego, by sfinalizować transakcję i dokonać opłaty. Jest to jedyna metoda opłaty, nie można za nocleg zapłacić gotówką do rąk gospodarzy. Poza tym podczas rejestracji podaje się również swój adres e-mailowy, na który otrzymuje się wiadomość, z aktywnym polem do potwierdzenia rejestracji. Aby jej dokonać, należy kliknąć w specjalne miejsce w wiadomości e-mail, należy kliknąć w specjalne miejsce w wiadomości e-mailowej w ciągu 15 minut. Chociaż z opisu może wydawać się to dosyć skomplikowane, tak naprawdę portal jest skonstruowany tak, że zarówno wyszukiwanie ofert, kontakt z osobami oferującymi nocleg, a także dokonywanie opłaty, przebiega potem bardzo szybko i sprawnie. Warto pamiętać o tym, że zarówno osoby wynajmujące miejsca noclegowe, jak też turyści, są oceniani. Wszystko to za pośrednictwem panelu, na stronie Airbnb, po zalogowaniu się do portalu.

Andrzej Grochowiak
Pracę w biurze związaną głównie ze statycznymi zadaniami przy komputerze równoważę swoim drugim zawodem, który jest ściśle związany z moją pasją. Wieczorami jestem instruktorem fitness, który pomógł wyrobić dobre nawyki żywieniowe i formę całkiem sporej grupie osób. Co jest najważniejsze? Satysfakcja z pomocy i efektów. Nigdy bym tego na nic nie zamienił!

Dodaj komentarz

Top