Jesteś tutaj
Strona główna > Artykuły biurowe > Flipcharty magnetyczne

Flipcharty magnetyczne

W każdej firmie wykorzystywane są przeróżne artykuły biurowe, począwszy od długopisów, ołówków i kartek papieru, na drukarkach biurowych kończąc.

Bardzo popularne są również może i rzadziej stosowane, ale nie mniej istotne artykuły biurowe służące do pisania i prezentacji w małych salach konferencyjnych, takie jak tablice magnetyczne oraz flipcharty magnetyczne. W zasadzie na pierwszy rzut oka wspomniane artykuły biurowe nie różnią się jeżeli chodzi o zastosowanie, jednak flipcharty magnetyczne odróżnia od tablic magnetycznych zintegrowany stojak umożliwiający łatwe przestawienie w dowolne miejsce. Natomiast tablice magnetyczne są zawsze zawieszone na ścianie, co jednak ma swoje duże zalety w postaci małej ilości miejsca, które zabierają. W zasadzie można powiedzieć, że tablice magnetyczne niemal w ogóle nie zabierają przestrzeni.

Które rozwiązanie jest wygodniejsze? Trudno jednoznacznie to ocenić. Uważam, że zależy to od osobistych preferencji pracownika i możliwości przestrzennych biura. Dlatego też tablice magnetyczne wybierane są częściej w przypadku mniejszych powierzchni biurowych. Większe artykuły biurowe wymagające swojego własnego miejsca takie jak wspomniane flipcharty magnetyczne nadają się idealnie do większych biur lub też miejsc, w których zwyczajnie nie da się powiesić na ścianie tablicy magnetycznej. I jedne i drugie artykuły biurowe spełniają swoje zadanie i stanowią niezbędny element wyposażenia prawdziwego biura.

Andrzej Grochowiak
Pracę w biurze związaną głównie ze statycznymi zadaniami przy komputerze równoważę swoim drugim zawodem, który jest ściśle związany z moją pasją. Wieczorami jestem instruktorem fitness, który pomógł wyrobić dobre nawyki żywieniowe i formę całkiem sporej grupie osób. Co jest najważniejsze? Satysfakcja z pomocy i efektów. Nigdy bym tego na nic nie zamienił!

Dodaj komentarz

Top