Jesteś tutaj
Strona główna > Dom > Filtry do wody Cintropur

Filtry do wody Cintropur

Rodzajów filtrów do wody jest całe mnóstwo, jednakże w ostatnim czasie coraz mocniejszą popularnością charakteryzuje się odwrócona osmoza. Czy to znaczy, iż osmotyczne filtry do wody są najlepsze? Czy warto również wziąć pod uwagę mechaniczne filtry do wody jak Cintropur belgijskiej produkcji?

Obu tych rozwiązań nie powinno się porównywać, wszak zupełnie inaczej działa odwrócona osmoza niż filtry do wody Cintropur. Inny jest także ich montaż i kraj, gdzie są produkowane. Prawdę powiedziawszy odnośnie ostatniego można dywagować, ponieważ zapewne któreś molekularne filtry do wody są produkowane w Belgii. Jednak najpopularniejsza w naszym kraju odwrócona osmoza to filtr do wody z Chin albo Korei. Widać tę różnicę w jakości wykonania, albowiem filtry do wody Cintropur odróżniają się w porównaniu produktów ze wschodu.

Nie znaczy to, iż odwrócona osmoza jest lewizną, ale jednak różnicę klas w jakości widać nagim okiem. Ciekawa jak na filtr europejski jest też cena filtrów do wody Cintropur, ponieważ najtańsza wersja to koszt poniżej 300 złotych. Tak więc jeśli interesują Cię porządne mechaniczne filtry do wody do domku jednorodzinnego to zdecydowanie powinieneś wziąć pod uwagę zakup produktów Cintropur.

Julita Werner
Niepoprawna romantyczka, która wciąż szuka rycerza na białym koniu. Moją wielką pasją jest gotowanie, a przyrządzenie polędwicy Wellington czy jagnięciny w sosie grzybowym nie jest żadnym wyzwaniem. Uwielbiam próbować nowych rzeczy i testować przysmaki z kuchni całego świata. Pisaniem zawodowo zajmuję się już 6 lat. Ukończyłam dziennikarstwo oraz filologię angielską.
Top