Jesteś tutaj
Strona główna > Edukacja > Edukacja w zachodnim stylu na Strefie Kursów

Edukacja w zachodnim stylu na Strefie Kursów

Strefa Kursów

Jeszcze do niedawna pokutowało w nas przekonanie, że dobry zawód koniecznie musi być poprzedzony latami pracy i studiów. Czy jednak dzisiaj rzeczywiście ciągle tak jest? Otóż nie do końca, o czym zresztą sami możemy się przekonać spoglądając na platformę Strefa Kursów.

Zachodni styl w pracy i nauce

Nie wyprzedzajmy jednak faktów i na początek zdefiniujmy, o co w zasadzie chodzi z tym zachodnim stylem w naszej nauce? Otóż jeszcze do niedawna liczył się papierek, dzisiaj zaś w cenie są umiejętności, szczególnie zaś w zawodach związanych z social media, marketingiem, fotografią, reklamą, programowaniem czy projektowaniem.

Nie tylko studia dają wiedzę

Jak zdobyć dobry zawód w powyższych profesjach? Przede wszystkim musimy być w tym dobrzy. Oznacza to, że uczymy się dla siebie, nie zaś dla dokumentu. Co sprowadza nas do tego, że nieraz lepiej zrobić sensowne kursy online niż tracić wiele czasu na nic nie wartych szkoleniach i studiach.

Zalety kursów online

Czym jednak takim szczególnym wyróżniają się szkolenia online, że warto akurat w nie inwestować? Otóż przede wszystkim umożliwiają nam one zdobycie naprawdę szerokiej wiedzy dość niskim kosztem zarówno pod kątem finansów jak i energii. Nie musimy już siedzieć na nudnych wykładach, dojeżdżać z pracy na ćwiczenia itd. Ponadto nauka zajmuje nam tyle czasu, ile chcemy i zamierzamy na nią poświęcić. Co więcej – siedzimy wygodnie przed laptopem z kawą czy herbatą i mamy czas na spokojnie przeanalizować i wypróbować to, czego się uczymy.

Strefa Kursów doskonałym miejsce na naukę

Gdzie jednak warto zacząć swoje pierwsze szkolenia online? Otóż znakomitym miejscem jest tutaj platforma szkoleniowa Strefa Kursów. Pierwsze, co wyróżnia tę stronę to obecność bardzo wielu kursów ze wspomnianych na początku dziedzin. Ponadto oczywiście kursy są wyjątkowo dobrze skonstruowane i umożliwiają zdobycie wiedzy praktycznej, przydatnej w wykonywaniu zawodu. Co więcej ich cena jest przystępna a ponadto możemy wybrać zagadnienie z danego działu które nas naprawdę interesuje np, obsługę Photoshopa z zakresu fotografii.

Julita Werner
Niepoprawna romantyczka, która wciąż szuka rycerza na białym koniu. Moją wielką pasją jest gotowanie, a przyrządzenie polędwicy Wellington czy jagnięciny w sosie grzybowym nie jest żadnym wyzwaniem. Uwielbiam próbować nowych rzeczy i testować przysmaki z kuchni całego świata. Pisaniem zawodowo zajmuję się już 6 lat. Ukończyłam dziennikarstwo oraz filologię angielską.

2 thoughts on “Edukacja w zachodnim stylu na Strefie Kursów

  1. Bardzo fajne są kursy związane z mediami społecznościowymi, ale niektóre z nich już mocno nieaktualne są. Nie chodzi o strategie, czy zasady, które się mocno nie zmieniły na przestrzeni tych 2-3 lat, ale choćby sam interfejs Facebook Ads uległ całkowitej modyfikacji. Nie wiem, czy na lepsze, to już sprawa dyskusyjna, ale raczej mowa o tym, na ile aktualne są szkolenia na Strefie Kursów.

    1. a właśnie według mnie te szkolenia z social mediów wcale nie są jakieś wybitne, dużo lepsze są szkolenia z programowania w różnych językach, to oczywiście tylko moje osobiste zdanie

Dodaj komentarz

Top