Jesteś tutaj
Strona główna > Artykuły biurowe > Długopis BIC cristal czerwony

Długopis BIC cristal czerwony

Bic to kluczowy producent artykułów piśmienniczych a szerzej mówiąc artykułów biurowych. Nieperzerwanie od 2003 roku firma współpracuje z wieloma dystrybutorami, co zapewnia jej sukces.

Oferowane wyroby piśmiennicze, są przede wszystkim plastikowe i dostępne w wielu opcjach kolorystycznych. Firma BIC stawia na wysoką jakość artykułów biurowych czy nadruków, które są najmocniejsze na rynku!

Długopis BIC cristal czerwony to najpopularniejszy długopis w Polsce. Dzięki odpowiedniemu wkładowi i tuszowi długość jego pisania to aż 2800m.

Długopis BIC Cristal czerwony jest trwały, wydajny i ekonomiczny. Kolor obudowy jest przeźroczysty, a wkład jest czerwony. Jego cienka kreska, a grubość linii pisania to zaledwie 1mm

Długopis BIC Cristal Czerwony doskonale nadaje się do sprawdzania klasówek, powinien posiadać go każdy nauczyciel. Jest niezbędny w szkole, w pracy. Doskonały także do podkreślania. Musisz go mieć.

Andrzej Grochowiak
Pracę w biurze związaną głównie ze statycznymi zadaniami przy komputerze równoważę swoim drugim zawodem, który jest ściśle związany z moją pasją. Wieczorami jestem instruktorem fitness, który pomógł wyrobić dobre nawyki żywieniowe i formę całkiem sporej grupie osób. Co jest najważniejsze? Satysfakcja z pomocy i efektów. Nigdy bym tego na nic nie zamienił!

Dodaj komentarz

Top