Jesteś tutaj
Strona główna > Artykuły biurowe > Argo zawieszki na klucze mix kolor

Argo zawieszki na klucze mix kolor

Spółka ARGO S.A. to firma handlowa, która działa od 1990 roku w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. Dąży ona do uzyskania pozycji lidera na polskim rynku w branży urządzeń i materiałów do oprawy dokumentów.

Obecnie firma posiada dwa oddziały w Gdańsku i w Warszawie oraz sieć Partnerów Handlowych na terenie całej Polski, a także w Czechach, Słowacji, Ukrainie, Białorusi, Rosji, Litwie, Bułgarii, Austrii i w Niemczech.

Oferta ARGO S.A. została poszerzona i obecnie obejmuje, profesjonalne niszczarki do dokumentów, laminatory i folie laminacyjne, bindownice i termobindownice wraz z szeroką gamą kolorowych okładek, grzbietów plastikowych i drutowych, urządzenia do cięcia i formatowania papieru tj. gilotyny, trymery, obcinarki, artykuły biurowe takie jak: testery banknotów, dziurkacze, identyfikatory, apteczki, szafki i zawieszki na klucze.

Zawieszki na klucze Argo mix kolor są różnokolorowe i plastikowe, łatwo można dołączyć je do kluczy. Duża gama kolorów sprawia, że bez problemu odnajdziesz odpowiedni kluczyk do odpowiedniego zamka.

Zawieszki na klucze Argo mix kolor doskonale nadają się do użytku dla firm i fabryk czy hoteli, ponieważ zabezpieczone przezroczystą folią okienko daje możliwość wpisania numeru pomieszczenia. Dostęp do biura, pokoju czy innego pomieszczenia nie stanowi już problemu…

Zawieszki na klucze Argo mix kolor doskonale nadają się również do oznaczania kluczy do mieszkania dla Twojego dziecka, zapamiętując kolor zawieszki bez problemu odnajdzie odpowiedni klucz i do zamka i co najważniejsze nie zgubi już żadnego klucza… Zobacz czy zda to egzamin…

Andrzej Grochowiak
Pracę w biurze związaną głównie ze statycznymi zadaniami przy komputerze równoważę swoim drugim zawodem, który jest ściśle związany z moją pasją. Wieczorami jestem instruktorem fitness, który pomógł wyrobić dobre nawyki żywieniowe i formę całkiem sporej grupie osób. Co jest najważniejsze? Satysfakcja z pomocy i efektów. Nigdy bym tego na nic nie zamienił!

Dodaj komentarz

Top